Відпочинок недорого на Чорному морі

флаг росии флаг Украины флаг америки

Відпочити недорого на Чорному морі Ви зможете побувавши в Очакові, де є безліч санаторіїв, пансіонатів, баз відпочинку і приватного сектора. Хочете відпочити недорого в тихому містечку, де багато зелені, повалятися на піщаному пляжі, біля теплого моря і поніжитися в променях сонця? Ласкаво просимо на відпочинок біля моря до нас, до Очакова, на берег Чорного Моря!
Очаків розташований на північному узбережжі Чорного Моря, в 65 км від м Миколаєва та 135 км від Одеси.

Поєднання йодированного морського повітря і аромату степових трав створюють унікальний клімат для відпочинку і оздоровлення людського організму.

Тому, недорогий  відпочинок в Очакові на Чорному морі, все більше зацікавлює  відпочиваючих з різних країн .

За радянських часів прикордонний Очаків був «закритим» містом для іноземців і виступав профспілкової здравницею. У той час за літній сезон, на курортах Очакова, вдавалося оздоровлювати до 300000 людей.

За останній час багато змінилося. Основним напрямком інфраструктури міста став туризм. У зв’язку з цим з’явилося чимало нових комфортабельних пансіонатів, приватних готелів, санаторіїв, які були побудовані на березі чорного моря. Багато баз відпочинку перебудовуються в бік поліпшення послуг, що надаються щоб відпочити на морі недорого.

Очаков Кількість курортів, пансіонатів, баз відпочинку, санаторіїв і готелів становить близько 60, загальною місткістю до 17000 чоловік.
Основна інформація про недорогий відпочинок на Чорному морі зібрана в трьох каталогах:

Каталог санаторіїв, Каталог баз відпочинку, Каталог готелів і приватного сектора.

У них представлені фотографії та опис умов відпочинку, ціни і відгуки. Вам залишається тільки подивитися їх і зробити свій вибір для відпочинку на морі.


При виборі зверніть увагу, що відпочинок в Очакові ділиться як би на дві зони.
Перша — «Чорноморка», де тільки бази відпочинку, пансіонати і санаторії зі своєю інфраструктурою.
Друга — «Очаків», де крім баз відпочинку, розташований саме місто (ринок, магазини, музеї, пам’ятники, телеграф,)


Основна відмінність в тому, що в зоні відпочинку «Чорноморка» будиночки відпочинку розташовані на одному рівні з морем і пляжем, а будиночки в зоні відпочинку «Очаків» — на березі, висотою 9-10 метрів і спуск- підйом до моря ставати від 40 до 60 метрів. Тобто після сніданку, потрібно спуститься на пляж, а на обід піднятися, після обіду знову на море і ввечері знову піднятися. Якщо Вас це не лякає, то веселіше буде в зоні відпочинку «Очаків». Ну, а якщо для Вас це буде важко, то краще в зоні відпочинку «Чорноморка.»

Відпочинок в Очакові це захоплюючі екскурсії з відвідинами музеїв, пам’ятників і археологічних розкопок «Давній Ольвії». Ви зможете здійснити недорогі морські прогулянки на острів Березань, Кінбурнську косу, Тендрівську косу і просто по Чорному морю.

На піщаних пляжах Очакова Ви зможете знайти безліч недорогих розваг (водяні гірки, мотоцикли, велосипеди, банани, лижі, парашути, квадроцикли та ін).

Очаків ще й край виноробства. Тут вирощують багато сортів винограду. Столові сорти можна спробувати в достатку на ринку, а ось з винних — очаковцев роблять добру недороге вино. І багато курортники везуть додому домашнє вино, як пам’ять про Очакові.

Окремою темою є рибалка на Чорному морі. Для рибалки-любителя принесе задоволення невибаглива і недорога рибалка на знаменитого «чорноморського бичка». Детальніше про рибалку на море, можна ознайомиться на сторінці «Риболовля в Очакові

Відпочиваючи на базах відпочинку в Очакові, курортники, на свій розсуд вибирають різні варіанти харчування.

По-перше — це купуючи путівку, Ви також можете придбати і талони на триразове недороге харчування. Вартість триразового харчування в їдальнях коливається від 90 гривень до 150 гривень на одну людину. (Ціни 2014 роки)

По друге — купити тільки проживання і харчуватися з ринку, до того ж обіди в кафе, барах і закусочних пропонують великий асортимент різних недорогих страв в супроводі різноманітної музики.
Детальніше дізнатися про вартість послуг, цін, можна тут.

Так, це не Анталья і не Єгипет, фото пляжів тут немає. Зате все природно і природно. Хто втомився від пихатості і міської суєти, вам тут дуже сподобається …
Побувавши на відпочинку в Очакові Ви можете з гордістю стверджувати що, відпочивали недорого в Туреччині, і це суща правда так, як Очаків — він же Ачі-Кале, довгий час був турецьким містом.
Детальніше можна прочитати на сторінці Історія Очакова.

Ми впевнені, що надана інформація на цьому сайті допоможе Вам зробити свій вибір, де краще відпочити на Чорному морі.

Добро пожаловать


Перейти на главную страницу сайта Отдохнуть недорого на Черном море и посмотреть остальные базы отдыха, частный сектор, санатории и пансионаты.