База отдыха «Голубая Лагуна» .

0201 04 05 06 07 08

DSC_9827DSC_9846

DSC_9768_75DSC_9848_53

DSC_9878

 

Шановні пані та панове!

Маємо честь запросити Вас на відпочинок на Чорному морі, в міні готель «Голуба лагуна».  Ми б дуже хотіли бачити Вас серед гостей з нагоди літнього відпочинку  в сезоні 2019 року.

Міні  готель «Голуба лагуна» пропонує сімейний, комфортний відпочинок на Чорному морі. Наша база відпочинку — це затишна територія, віддалена від міської суєти, яка знаходиться в центрі  Чорноморської коси, на стороні лиману та в 100 метрів  до берега моря. Міні  готель «Голуба лагуна» розташована на узбережжі, яке омивається Чорним морем і Березанським лиманом. Прекрасне місце для відновлення сил і оздоровлення організму.

Міні  готель «Голуба лагуна» розміщає гостей, в корпусі з комфортними номерами в 2-х, 3-х, 4-х місцевих кімнатах. У номері є всі сучасні зручності: телевізор з плоским екраном, супутникові канали, холодильник, WI-FI, кондиціонер, душ, умивальник ,санвузол, балкончик з краєвидом на лиман, та море.

Для любителів активного відпочинку та молоді на Чорноморській косі працює велика кількість барів, дискотек, водних розваг, де кожен член вашої сім’ї знайде собі відпочинок на Чорному морі до душі.

Ціна  за проживання в готелі «Голуба лагуна» становить 400,0 грн за добу з чоловіка,включений continental breakfast, , харчування 3-х разове за 260 грн. з людини на день (сніданок 70,0 грн, обід 110,0 грн, вечеря 80,0 грн). Раціон продуманий таким чином, щоб відпочиваючи з дітьми почували себе як в гостях у бабусі, а молодь як на кухні у матері.

Міні  готель «Голуба лагуна» гостю дає можливість готувити собі  самому при бажанні.

У нас немає графіка заїздів, ми працюємо до останнього клієнта в курортний сезон (травень-жовтень) і приймаємо гостей в будь-який час доби.

Міні  готель «Голуба лагуна» знаходиться в активному пошуку гостей,так як тільки відбудувалась та починає роботу з чистого листа. Узбережжя Чорноморської коси, відмінно підходять для спортивних заходів (пробіжка уздовж узбережжя, фітнес на свіжому повітрю, пластика та йога у воді). Корпоративному клієнту  знижка 10% від проживання.

Можливе попереднє бронювання місць для відпочинку, проконсультуємо Вас про те, як до нас дістатися, про можливі способи оплати і будь-яких інших питаннях, які у Вас виникнуть.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, будь ласка, зв’яжіться з нами, для ознайомлення збільш детальною інформацією та актуальними цінами для гостей.

Звоніть по телефону 067 982 25 15 ; 099 231 45 10; blue_lagoon@ukr.net

Сподіваюсь незабаром зустрітися з вами.

З повагою   Людмила Василівна.


Перейти на главную страницу сайта Отдохнуть недорого на Черном море и посмотреть остальные базы отдыха, частный сектор, санатории и пансионаты.